Jestem absolwentką wydziału Architektury Krajobrazu na Politechnice Krakowskiej oraz Szkoły Wnętrz i Przestrzeni w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Swoją wiedzę zdobywałam również poza granicami kraju na wydziale Natural Resources and Enviroment na uczelni Czech University of Life Sciences w Pradze. Po studiach pracowałam zarówno jako architekt wnętrz jak i architekt krajobrazu, co pozwoliło mi nabrać doświadczenia w obu dziedzinach i stworzyć własną pracownię projektową.

Co wyróżnia Dizajniczkę, to szeroka i kompleksowa oferta projektowa, która sprawi, że nie tylko wnętrze czterech ścian będzie dostosowane do Waszych potrzeb i upodobań, ale również jego otoczenie.

Regularnie biorę udział w targach, konferencjach oraz szkoleniach branżowych, dzięki którym jestem na bieżąco ze wszystkimi nowościami wchodzącymi na rynek. Dzięki współpracy z kompetentnymi specjalistami stworzę dla Was przestrzeń zarówno piękną jak i funkcjonalną. Do każdego projektu podchodzę z zaangażowaniem i indywidualnym pomysłem. Jestem wielką fanką prostych i nowoczesnych ogrodów oraz industrialnych i czystych wnętrz. Chętnie pomogę w zaaranżowaniu przestrzeni prywatnej jak i publicznej.

Poza firmą jestem z krwi i kości góralką kochającą taniec, folklor, dobry film oraz podróże, które dostarczają mi niezliczoną ilość inspiracji.

Serdecznie zapraszam do kontaktu
Zuzanna Kądziołka